Shipwatcher Studio W/Mezzanine
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | Zwembad Overdekt zwembad | Sportactiviteiten Snorkelen Visserij |
| Roken niet toegestaan Rookvrije kamers | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
1-slaapkamer Shipwatcher Studio W/Mezzanine Ocho Rios biedt accommodatie op een eersteklas locatie op wandelafstand van 5 minuten van Sapphire Island. Dit 46 m² grote appartement met een zwembad bevindt zich op 900 meter verwijderd van het strand.
Dit appartement is op afstand van 3 km van het Yaaman Adventure Park en op een korte afstand van Couples Tower Isle Beach genesteld. De White River ligt op 10-minuten rijden van deze 1-badkamer accommodatie.
Om uw comfort te garanderen is er een apart toilet en een douche in dit appartement. Er zijn ook handdoeken.
Naast self-catering voorzieningen zoals een kitchenette, biedt deze accommodatie gasten een eetgedeelte waar ze van hun maaltijden kunnen genieten. Shipwatcher Studio W/Mezzanine is op 15 minuten rijden van Ocho Rios luchthaven. Shipwatcher Studio W/Mezzanine is compleet met voorzieningen zoals een overdekt zwembad voor de ultieme ontspanning. Als u van sport houdt, zullen snorkelen en vissen die beschikbaar zijn bij het appartement u zeker bevallen.
- Locale bezienswaardigheiden
- Irie River3662 km
- Rio Nuevo3831 km
- Wata Land park4170 km
- Luchthavens
- Vliegveld Ocho Rios9 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- Parkeerplaats
- Kluisje
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Beveiliging
- Rookdetectors
- Brandblussers
Horeca
- Elektrische waterkoker
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Overdekt zwembad
- Ligstoelen
- Zonneterras
- Tuin
- Snorkelen
- Visserij
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
- Roomservice
- Wasserij
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Airconditioning
- Zithoek
- Terras
- Tuinmeubelen
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Vloerbedekking
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen ledikanten zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoeveel kost het om Shipwatcher Studio W/Mezzanine te boeken?
De prijs van het boeken van Shipwatcher Studio W/Mezzanine is $220. - ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Shipwatcher Studio W/Mezzanine?
Shipwatcher Studio W/Mezzanine heeft parkeerplaatsen. - ❓
Welke luchthaven is het dichtst bij Shipwatcher Studio W/Mezzanine gesitueerd?
Ocho Rios luchthaven en Shipwatcher Studio W/Mezzanine zijn gescheiden door een 5 km afstand. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt Shipwatcher Studio W/Mezzanine?
Ter plaatse kunnen gasten van Shipwatcher Studio W/Mezzanine de ontspanning ervaren met een overdekt zwembad. - ❓
Beschikt dit appartement over een internetverbinding?
Ja, dit appartement is voorzien van draadloos internet in de kamers. - ❓
Wat is precies de grootte van Shipwatcher Studio W/Mezzanine?
Shipwatcher Studio W/Mezzanine bestaat uit 46 vierkante meter.